PREFABRİK EV ve KONUTLAR :  
Tüm gelişmiş ülkelerde uygulanmakta olan prefabrik çelik yapılar kısa sürede tek ve çift katlı ve büyük açıklıklı ekonomik binalar yapabilmekteyiz. Yaşadığımız deprem felaketinden sonra önemini daha da iyi anladığımız kaliteli dayanıklı, çevreci hazır konut olarak da adlandırdığımız prefabrik yapılar ve evler her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmekteyiz.
  OFİS ŞANTİYE KONTEYNERLER :
Ülkemizde ve dünyamızda ofis yaşam konteynerleri çelik mono blok yapı olarak yalnızca şantiye binaları veya deprem sonrası acil barınma dan hariç ofis konteynerler insanların yaz ve kış aylarında ihtiyaçlarını ve yaşamlarını karşılamak amacıyla çoğunlukla dış yüzeyi çelik metal bükme sacdan oluşturulan izolasyonlu WC duşlu, çay ocaklı çelik metalden üretilen ve değişik ebat ve ölçülerde tek katlı veya çok katlı olarak yaşam konteynerleri üretmekteyiz .
  KARMOD MODÜLER KABİNLER ve YAŞAM KABİNLERİ :  
Türk Mühendislerimiz ve mimarlarımızın tasarladığı üstün teknoloji ürünü olan karmod modüler polyester kabinler (CTP) Fiberglas çift cidar malzemenin arasına poliüretanlı enjekte edilerek sandivic paneller oluşur ve paneller birleştirilip eklenmesiyle modüler kabinler üretilir ve değişik amaçlı kullanıcılarına modern, hesaplı ve pratik çözümler sunar. Soğuk ve sıcağı geçirmez
  SEYYAR PORTATİF MOBİL TUVALET (WC ) DUŞ KABİNİ  
tuvalet banyo kabin
Karmod portatif polyester ve polietilen tuvalet WC, Duş üniteleri, özellikle ticari, inşaat, şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler gibi toplu kullanım alanlarına yönelik olarak, profesyonel kullanıcılar için geliştirilen özel bir üründür. Ürünün iki önemli avantajı seyyar portatif lik ve mobil taşınabilir olmasıdır.
seyyar tuvalet
  POLYESTER VE POLİETİLEN SU DEPOSU VE TANKI  
Polyester (Fiber) depo ve tank olarak üretimini yaptigimiz su ve kimyasal depolar 100 litreden 50,000 litreye kadar polyester depo üreten firmamiz yurt içi ve yurt disi pazarinda yer almistir. Firmamiz ISO 9001 -2000 ve TSEK Belgelerine sahiptir ve 43 ülkeye ihracat yapmaktadir. Polietilen Su ve çesitli kimyasal maddelerinde imalat stoklama ve tasinmasinda kullanilan 20 litreden 25.000 litreye kadar degisen hacimlerde üretilen polietilen su deposu, asit depolari ve kimyasal depolar dayanikli ve uzun ömürlüdür. Gida maddelerinin hazirlanmasi , su ve kimyasal saklanmasinda veya stoklamasinda kullanilan polietilen depolarin baglanti çikislari sari pirinçtir. polyester su deposu
  POLYESTER FİBER TEKNE , DENİZ BİSİKLETi VE KANO
tekne boat Tekne su yüzeyine oturan kaburga, omurga ve fiber kaplamadan oluşan temel kısımdır. Tekne denilince akla kürekli yada motorlu deniz taşıtı gelir. Günümüzde teknelerin büyük kısmı fiberden üretiliyor. Fiberglas ( polyester ) teknolojisi ile çok güçlü ve dayanıklı tekneler üretiliyor . Fiber tekneler ahşap teknelere göre bakımı daha kolaydır.Ahşap tekneler her sene boya, vernik atmak ve bakım gerektirir. Fiber teknelerin alt kısmı deniz suyuna değen bölümleri zehirli boya ile boyandığınızda tekneniz her hangi bir darbe almasa uzun süre ve bakım gerektirmez. polyester fiber yunuz pedallı deniz bisikleti ve kano ların üretimin ve pazarlamasını yapıyoruz Tekneniz darbe alsa ve kırılsa bile tamiri mümkündür.
Yunus Deniz Bisikleti Kano Hollanda Teknesi
yunus deniz bisikleti kono cano hollanda tekne
 
kartal plast  20 yıl
Türkçe TURKISH
English ENGLISH
Arabic ARABIC
Russian RUSSIAN
French FRENCH


SİRKETLERİMİZ

Karmod Kabin
Kartal Prefabrik
Kartal Konteyner
Karmarin Tekne
Karpol Su Deposu
Karpap Kağıt
Ahsen Boya

 

 

 

 


ISO 9001-2000

tsek kalite belgesi
TSEK

 
 
 
   


© Copyright Kartalplast 2006
   
   

Webdesign: Aktif Medya

   Kartal Plast Polyester Ürünleri ve İnşaat San. Tic.Ltd.Şti

Merkez : E-5 Karayaolu Üzeri Aydıntepe Mah.G.13 Sokak 12 Tuzla - İstanbul TURKEY
Tel: +90 216 392 20 45 Pbx
Faks: +90 216 392 80 14 Fab GSM: +90 533 659 73 81
E-Mail: info@kartalplastast.com

Anadolu Yakası : E-5 Karayolu Üzeri. Kartal Pendik Arası   SHELL Benzinci Bitişiği Kartal / İSTANBUL
Tel: 0 216 473 13 70 - 0 216 473 53 90 Firma GSM: 0 533 962 01 23
Faks: 0 216 473 43 17

Avrupa Yakası : E-5 Karayolu Üzeri Avcılar Çıkışı No:24 Avcılar - İstanbul TURKEY
Tel: 0 212 423 86 88 / 89
Faks: 0 212 423 81 18 Firma GSM: 0 533 773 37 93


Arabulsun TopList